Надувне ліжко серії Dura Beam виготовлене за технологією Fiber-Tech. Внутрішні перегородки виготовлені з безлічі поліефірних волокон, за рахунок чого ліжко стає набагато міцнішим і легшим.
Завдяки новій технології практично виключено розрив внутрішніх перегородок, ліжко стало стійким і стабільним навіть при одночасному розміщенні кількох людей, значно зросла надійність і довговічність виробу.
Флоковане покриття ліжка не дає зісковзувати білизною, і водночас легко чиститься.
Вбудований електронасос дозволяє швидко надувати і здувати ліжко і дає можливість відрегулювати його пружність.
За відсутності електрики ліжко можна накачати механічним насосом. Для цього в центрі клапана розташований отвір для підключення механічного насоса.
У комплект входить сумка для перенесення ліжка і латка, що самоклеїться.
Характеристики товару
Розмір: 99х191х36 см
Розмір упаковки: 18x33x37 см
Об'єм упаковки: 0.022 м3
Вага упаковки: 4,4 кг
Висота спального місця: 36 см
Продуктивність насоса: 450 л/хв
Час накачування 4 хв.
Максимальне навантаження: 136 кг
Комплектація товару
Надувне ліжко
Вбудований електронасос 220 В
Інструкція
Самоклеюча латка
Сумка для зберігання та перенесення
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником без попередження.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Довжина | 1901 мм |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
- Ціна: 2 024 ₴


