
Надувне ліжко 99х191х51см "Prime Comfort" вбуд.нас. 220В
3 726 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64162
+380 (95) 473-81-02
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне ліжко серії Dura Beam виготовлене за технологією Fiber-Tech. Внутрішні перегородки виготовлені з безлічі поліефірних волокон, за рахунок чого ліжко стає набагато міцнішим і легшим.
Завдяки новій технології практично виключено розрив внутрішніх перегородок, ліжко стало стійким і стабільним навіть при одночасному розміщенні кількох людей, значно зросла надійність і довговічність виробу.
Ліжко складається з двох з'єднаних між собою частин, у простір між якими можна заправляти постільну білизну.
Для створення кращої стійкості у нижній частині ліжка по периметру розташоване додаткове ребро жорсткості.
Флоковане покриття ліжка не дає зісковзувати білизною, і водночас легко чиститься.
Вбудований електронасос дозволяє швидко надувати і здувати ліжко і дає можливість відрегулювати його пружність.
За відсутності електрики ліжко можна накачати механічним насосом. Для цього в центрі клапана розташований отвір для підключення механічного насоса.
У комплект входить сумка для перенесення ліжка і латка, що самоклеїться.
Завдяки новій технології практично виключено розрив внутрішніх перегородок, ліжко стало стійким і стабільним навіть при одночасному розміщенні кількох людей, значно зросла надійність і довговічність виробу.
Ліжко складається з двох з'єднаних між собою частин, у простір між якими можна заправляти постільну білизну.
Для створення кращої стійкості у нижній частині ліжка по периметру розташоване додаткове ребро жорсткості.
Флоковане покриття ліжка не дає зісковзувати білизною, і водночас легко чиститься.
Вбудований електронасос дозволяє швидко надувати і здувати ліжко і дає можливість відрегулювати його пружність.
За відсутності електрики ліжко можна накачати механічним насосом. Для цього в центрі клапана розташований отвір для підключення механічного насоса.
У комплект входить сумка для перенесення ліжка і латка, що самоклеїться.
Характеристики товару
Розмір: 99х191х51 см
Вага упаковки: 8,35 кг
Висота спального місця: 51 см
Продуктивність насоса: 450 л/хв
Час накачування 4 хв.
Максимальне навантаження: 136 кг
Комплектація товару
Надувне ліжко
Вбудований електронасос 220 В
Інструкція
Самоклеюча латка
Сумка для зберігання та перенесення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Висота | 51 мм |
| Вага | 9 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Латка-самоклейка | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 3 726 ₴
